ABONELİK

  Aboneliği onaylamanızla PLURAL Publications GmbH’nin sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

  Abonelik Koşulları:

  Perspektif dergisi aylık olarak, yaz dönemlerinde ise temmuz/ağustos ve eylül/ekim çifte sayıları olmak üzere senede 10 kez yayımlanır.

  • Dergilerin teslimatı her ayın ilk haftası içerisinde gerçekleşir.

  • Avrupa Birliği içerisinde yer alan ülkelere senelik abonelik tutarı kargo ücreti dahil 40 Euro’dur. Türkiye’den abonelik tutarı kargo ücreti dahil 40 Euro’nun abone olunduğu günkü TL karşılığıdır.

   Mit Ihrer Bestellung erklären Sie sich mit den Allgemeinen Geschäftsbedingungen von PLURAL Publications GmbH einverstanden.

   Abo-Bedingungen:

   Perspektif erscheint 10-mal jährlich. Die Ausgaben Juli und August sowie September und Oktober erscheinen jeweils in einer Ausgabe.

   Die Zeitschrift wird in der ersten Woche des Monats zugestellt.

   Das Jahresabonnement innerhalb der EU beträgt 40 Euro (inkl. Versand). Abonnenten aus der Türkei zahlen den entsprechenden Betrag in Türkischer Lira gemäß dem Kurs am Tag des Antrags.

   HABER BÜLTENİ

   Perspektif’in içeriklerinden haberdar olmak için kayıt olun

   Hakkımızda

   Avrupa’ya işçi göçü yarım asrı ardında bırakırken Müslümanlar da bulundukları ülkelerde kalıcı hâle geldiler. Bu durum “vatan”, “aidiyet”, “İslam” ve “Avrupa” gibi birçok kavramın çift taraflı olarak sorgulanmasına neden oldu. Avrupa’da yerleşik bir Müslüman cemaatin oluşması, hem yerleşik kültür ve siyasi düzen için, hem de Müslümanlar için yeni sorulara da kapı araladı.

   YAZININ DEVAMI
   Gizlilik Sözleşmesi | Şartlar & Koşullar