Gözaltı Hollanda’da Tekbir Getiren Bir Kişi Gözaltına Alındı

Hollanda'nın Lahey kentinde tekbir getiren bir kişinin gözaltına alındığı bildirildi. Gözaltına alınan kişinin kimliği hakkında ise bilgi verilmedi. 

admin 27 Eylül 2018

Hollanda’da bir kişinin tekbir getirdiği ihbarını alan Özel Terörle Mücadele Birimi, düzenlediği operasyonla aracındaki bir kişiyi gözaltına aldı. Olay yerine bomba imha uzmanları da çağrıldı.

Hollanda‘nın Lahey kentinde tekbir getiren bir kişinin gözaltına alındığı bildirildi. Lahey Polis Teşkilatı tarafından yapılan yazılı açıklamada, ihbarı değerlendiren Özel Terörle Mücadele Biriminin, tekbir getirdiği iddia edilen bir kişiyi gözaltına aldığı belirtildi.

Bomba İmha Uzmanları Arama Yaptı

Açıklamada, gözaltına alınan kişinin bulunduğu araçta bir tüpün olduğunun fark edilmesi üzerine bombaimha uzmanları tarafından yapılan aramada, aracın güvenli olduğunun anlaşıldığı kaydedildi. Polisin olay sırasında çevrede bir süreliğine güvenlik önlemi aldığı aktarıldı. Konuyla ilgili her türlü olasılığın araştırılacağı belirtilirken, gözaltına alınan kişinin kimliği hakkında bilgi verilmedi.(AA)

admin

Phasellus eu varius felis. Quisque quis aliquet metus. Vestibulum odio augue, viverra at ligula vel, placerat aliquam erat. Integer maximus facilisis tellus non facilisis. Maecenas ac odio nisi. Etiam lobortis lobortis metus quis feugiat.

YAZARIN DİĞER YAZILARI
ETİKETLER:

  0 Adet Yorum Var

  Bu yazıyla ilgili yorumunuzu paylaşabilirsiniz. Bunu yaparken Yorum Kurallarımızı dikkate alın lütfen.

  • *Tüm alanları doldurunuz

DİĞER YAZILARI

HABER BÜLTENİ

Perspektif’in içeriklerinden haberdar olmak için kayıt olun

  Hakkımızda

  Avrupa’ya işçi göçü yarım asrı ardında bırakırken Müslümanlar da bulundukları ülkelerde kalıcı hâle geldiler. Bu durum “vatan”, “aidiyet”, “İslam” ve “Avrupa” gibi birçok kavramın çift taraflı olarak sorgulanmasına neden oldu. Avrupa’da yerleşik bir Müslüman cemaatin oluşması, hem yerleşik kültür ve siyasi düzen için, hem de Müslümanlar için yeni sorulara da kapı araladı.

  YAZININ DEVAMI
  Gizlilik Sözleşmesi | Şartlar & Koşullar |